7 kwietnia oddaj głos na Akcję Narodową

Szanowni Państwo,

Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Narodowa idzie do wyborów pod hasłem „Wygaszamy prezydenturę Hanny Zdanowskiej”. Mamy dość chaosu w zarządzaniu miastem, nieudolnych remontów, dziurawych ulic i rosnącego zadłużenia. Po kilkunastu latach rządów Hanny Zdanowskiej stan ten pogłębia się. Prezydent Zdanowska idzie do wyborów pod hasłem „Dalej zmieniajmy Łódź”. Akcja Narodowa nie chce na to pozwolić!

Czas na zmianę: chcemy obniżyć zadłużenie Łodzi przez poprawę jakości remontów, aby pieniądze łodzian nie były marnotrawione, a także ograniczenie miejskiej biurokracji. Spółki miejskie nie mogą być złotymi spadochronami dla polityków. Zatrzymamy wdrażanie Zielonego Ładu: wyprowadzanie transportu samochodowego z centrum Łodzi oznacza upadek życia gospodarczego w tej części miasta. Sprzeciwiamy się powstaniu strefy czystego transportu: dotychczasowe władze miasta nie dają łodzianom alternatywy w postaci sprawnego i taniego transportu zbiorowego. Wpieramy realną ochronę zieleni miejskiej – imprezy masowe nie mogą zagrażać miejscom wypoczynku łodzian. Przywrócimy znaczenie radom osiedli, oddamy głos mieszkańcom na najniższym szczeblu samorządności.

W dniu wyborów mają Państwo szansę zamknąć trwający rozdział złego zarządzania miastem. Na listach kandydatów do Rady Miejskiej Akcja Narodowa wystawia ludzi z pasją społeczną i doświadczeniem zawodowym: prawników, inżynierów, publicystów, przedsiębiorców i pracowników nauki. Poznaj kandydatów Akcji Narodowej na stronie internetowej akcjanarodowa.pl

Kandydaci Akcji Narodowej proszą o Państwa głos w dniu 7 kwietnia. Naszym kandydatem na prezydenta Łodzi jest Jan Waliszewski – działacz narodowy, łódzki przedsiębiorca. Łodzianie zasługują na zmianę. Głosuj na Akcję Narodową!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *